HAKKIMIZDA

Firmamız KRİSTAL LTD. Fiberglass ürünler alanında 30 yıllık geçmişi bulunan SAFTER’in yüksek kalite standartlarında ürettiği tüm modüler kabin ve marin ürünlerini Türkiye Genel Yetkili Satıcısı olarak sizlere sunmaya devam etmektedir.

CTP Teknolojisiyle yüksek mukavvemet, maksimum ısı ve ses izolasyonuna sahip Safter Mobo ürünlerinin

kullanım yerleri arasıdna güvenlik kulübesi, ofis, büfe(ekmek satış, gazete bayi...vb) ve wc&duş üniteleri bulunmaktadır.

2003 yılından beri gezi amaçlı tekne üretimi ve farklı alanlardaki yatırımları ile 8000 m2 si kapalı, 6000 m2 si açık olmak üzere toplamda 14,000 m2 lik modern üretim tesisinde faaliyet gösteren Kristal, sahip olduğu iç dinamik ve tecrübeleri ile denizciliğe olan tutkusunu birleştirerek, üretmiş olduğu tekne modelleriyle deniz severlerin her zaman takdirini kazanmıştır. Kristal, kaliteli üretim anlayışı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile denizcilik sektörüne farklı bir bakış açısıyla hizmet etmektedir. Teknolojik alt yapısını sürekli geliştirerek, üretim kapasitesini her geçen yıl arttıran firmamız, 11-14 ft aralığında gezi tekneleri üretmektedir.

     

 

    Kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi sayesinde, tüm ürünlerimiz, kullanım alanlarında olabilecek çevre etkilerine karşı son derece dayanıklı olarak kullanıma sunulmaktadır.

Fiberglass Tekne, Kano, Deniz Bisikletleri imalatı ve Tohatsu, Evinrude dıştan takmalı motorların yetkili bayiliği ile bunlara bağlı ekipman satışını yapmakta olan firmamız, yapmış olduğu ar-ge çalışmaları ile her geçen gün, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi misyonu nolarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Düzgün bir ticari ahlak içerisinde çalışanların, tedarikçilerin ve hizmet ettiği sektörlerin taleplerini, beklentilerini uluslararası kalite standartlarında maximum düzeyde karşılayacak bir anlayışla ve duyarlılıkla sürdürülebilirliğini amaçlamaktadır.

 

Vizyonumuz

Değişimin her alanda kaçınılmaz olduğu çağımızda ,sektörümüz için de bu gerçeğin farkında olup, kendini sürekli yenileyen, bilgi ve teknolojinin imkanlarından faydalanıp modern bir yapı içersinde sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak; Genç, dinamik ve çevreye duyarlı ekibimizide bu anlamda yurdun her bir yanında konuşlandırıp, firmamızın pazarda daha aktif olmasını sağlayacak  ve işbirliği yaptığımız firmalarımızın da ticaretten öte gelişimlerine de katkı sağlayacak  projelerimizde yanlarında olmayı amaçlıyoruz.